Vánoční focení v Ostravě

Už žádné fotky před umělým pozadím! Opravdový stromeček a tři krásné vánoční scény. Přijďte na vánoční focení, které si užijí dospělí i děti. Odnesete si hezké vánoční fotky. K dispozici jsou také pohlednice nebo kalendáře jako dárek k vánocům pro rodinu.

Co na vás čeká?

3 nádherné vánoční scény (bílá, zlatá, a stylová černá). Je to celkem více než 100 m2 plochy plné vánoční atmosféry. A abyste po městě neběhali v červené čepici nebo neseděli v práci ve svetru se soby, je k dispozici místnost na převleční, kde najdete malé občerstvení a uzamykatelné skříňky pro oblečení a osobní věci.

..a také spousta legrace!

Odměnou pro děti je vždy na konci focení „sněhová bitva“. Nebo je jen prostě necháme za odměnu chvíli vyblbnout v umělém sněhu. Děti to milují!

Kolik vánoční focení stojí?

90 minut focení

Na každé focení je 90 minut času. Což je více než dost času na to, aby jste mohli v klidu vystřídat více scén i stylů oblečení a focení proběhlo v pohodové atmosféře, i pokud děti zrovna nebudou mít svůj den.

15 upravených fotek v el. podobě

V základní ceně ode mně dostanete 15 upravených fotek v tiskové kvalitě, které jste si předtím sami vybrali v online galerii. Každá další upravená fotografie v el. podobě: 250 Kč

1x kalendář a 1x vánoční přání

Připravím vám navíc 1 kalendář a 1 vánoční přání v elektronické podobě z fotek dle vlastního výběru, abyste si je mohli vytisknout nebo poslat rodině apod.

Online galerie

Všechny upravené fotky můžete odkudkoliv stahovat nebo prohlížet na mobilu, tabletu nebo PC. V online galerii také pohodlně objednáte tištěné fotky, kalendáře, obrazy a další tištěné produkty.

Rezervace na rok 2023 ukončeny! 

2950 Kč

Online rezervace

Důležité: Rezervaci je nutné uhradit do 30 minut online platbou. Poté, bude automaticky zrušena. Změnu termínu nebo storno rezervace je možné provést emailem max. 24h před termínem. Děkuji za pochopení.

Časté otázky

Kde bude focení probíhat?

Ateliér se nachází v Ostravě Přívozu v průmyslovém areálu na Teslove – viz kontakt.

Dá se u vás zaparkovat?

Ano. V areálu je spousta parkovacích míst. V průběhu pracovních dnů je k dispozici parkoviště pro návštěvy. Pokud je náhodou obsazené, lze také parkovat hned u areálu.

Co s sebou na focení?

Zkuste se barevně sladit s připravenými scénami. Jednoduché barevné kombinace bez barevných vzorů budou ideální. Barvy doporučuji: krémové, červené, zelené, hnědé a bílé. Pokud máte vánoční oblečení, určitě jej vezměte s sebou, i když je to třeba pyžamo. Fotky v pyžamech budou určitě super, stejně jako s motýlkem v kšandách apod. Pokud si nebudete vědět rady, nechte to na manželce či partnerce.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes!