VÁNOČNÍ FOCENÍ

Vánoční focení v Ostravě

Už žádné fotky před umělým pozadím! Opravdový stromeček a tři krásná vánoční aranžmá. Přijďte na vánoční focení, které si užijí dospělí i děti. Odnesete si krásné vánoční fotky. K dispozici jsou také pohlednice, kalendáře a fotoobrazy jako dárek k vánocům pro rodinu.

01.

Co na vás čeká?

 • Připravil jsem pro vás 3 nádherné vánoční scény (bílá, zlatá, a stylová černá). Je to celkem více než 100 m2 plochy plné vánoční atmosféry.
 • Abyste po městě neběhali v červené čepici nebo neseděli v práci ve svetru se soby, je k dispozici místnost na převleční, kde najdete malé občerstvení a uzamykatelné skříňky pro oblečení a osobní věci.
 • Na každé focení je 50 minut času. Což je více než dost na to, aby jste mohli v klidu vystřídat více scén i stylů oblečení a focení proběhlo v pohodové atmosféře.

02.

Co vánoční focení obsahuje?

 • Nafotíme spoustu fotek, které Vám nahraji do soukromé galerie. V galerii si na mobilu, PC nebo tabletu sami jednoduše vyberete fotky, které budete chtít.
 • V základní ceně ode mně dostanete 9 upravených fotek v tiskové kvalitě, které jste si předtím sami vybrali v online galerii.
 • Připravím vám navíc 1 kalendář a 1 vánoční přání v elektronické podobě, abyste si je mohli sami vytisknout nebo poslat rodině.
 • Tištěné fotky, fotoobrazy si můžete objednat přímo ve vaší online galerii nebo jen stáhnout, nahrát na web nebo někomu poslat. Případně si můžete doobjednat další tištěné produkty, které budou k prohlédnutí v ateliéru.
 • Přidám vám slevový poukaz na tisk pro případ, že byste si chtěli nechat fotky vytisknout sami.

03.

Kolik vánoční focení stojí?

2 150 Kč

 • každá další upravená fotografie v el. podobě: 150 Kč
 • doba dodání 10 prac. dnů
 • výběr a ceny tištěných produktu k prohlédnutí v ateliéru

VŠECHNY TERMÍNY VYPRODÁNY! DĚKUJI 😉

Důležité: Rezervaci je nutné uhradit do 30 minut online platbou. Poté, bude automaticky zrušena. Změnu termínu nebo storno rezervace je možné provést emailem max. 24h před termínem. Děkuji za pochopení.

04.

Na co se nejčastěji ptáte?

Kde bude focení probíhat?

Ateliér se nachází v Ostravě Přívozu v průmyslovém areálu na Teslove – viz kontakt.

Dá se u vás zaparkovat?

Ano. V areálu je spousta parkovacích míst. V průběhu pracovních dnů je k dispozici parkoviště pro návštěvy. Pokud je náhodou obsazené, lze také parkovat hned u areálu.

Co s sebou na focení?

Zkuste se barevně sladit s připravenými scénami. Jednoduché barevné kombinace bez barevných vzorů budou ideální. Barvy doporučuji: krémové, červené, zelené, hnědé a bílé. Pokud máte vánoční oblečení, určitě jej vezměte s sebou, i když je to třeba pyžamo. Fotky v pyžamech budou určitě super, stejně jako s motýlkem v kšandách apod. Pokud si nebudete vědět rady, nechte to na manželce či partnerce.