portrétní a svatební fotograf Tomáš Drozd

Tomáš Drozd

Portrétní a svatební fotograf

Lektor fotografických kurzů

Vítejte! Jmenuji se Tomáš a jsem fotograf na volné noze se zázemím v Ostravě. Za zakázkou jsem schopen cestovat a fotografovat prakticky kdekoliv. I can speak English a Mówię po polsku.

Zaměřuji se jak na firemní klientelu, tak na „focení pro lidi“. Fotografuji vše, co se pojí s tímto zaměřením, tzn. že fotím převážně portrétní a svatební fotografie. Pro firemní zákazníky fotím nejčastěji reportážní a image fotografie.

Díky mnohaletým zkušenostem z oboru můžete očekávat profesionální přístup a výsledky, které budou odpovídat vašim očekáváním. To znamená, že vám neslíbím, co nemohu splnit.

Ke své práci využívám pokročilé postupy zpracování v grafických editorech (tzv. postprocess). Efektivní pracovní postup a profesionální technika mi dovoluje vytěžit z každé fotografie maximum. Řadu let spolupracuji s odborníky z oblasti grafického designu a tisku. Proto mám mnohem širší rozhled a jsem schopen reálně porozumět potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků.

Bylo mi ctí spolupracovat
Concept One
2 mluvčí
EP Cargo
Hotel Neptun
Just Print
Kvados
Kurzy fotografování
kurzy fotografovaní v Ostravě

Kurzy fotografování v Ostravě

Pravidelné kurzy focení, fotoworkshopy a individuální výuka

O své zkušenosti se ve volném čase rád dělím se všemi, kteří o to mají zájem. Proto se od roku 2008 věnuji také kurzům fotografování. Od té doby pravidelně lektoruji kurzy fotografování pro začínající a mírně pokročilé fotografy.

V roce 2012 začínám pořádat vlastní fotokurzy v Ostravě pod značkou Kurzyfoceni.cz. Za tuto dobu prošly mými kurzy již stovky spokojených zákazníků. Mé kurzy jsou specifické tím, že dbám na malý počet účatníků tak, abych mohl všem srozumitelnou formou předat veškeré zkušenosti a dovednosti, které potřebují ke zvládnutí svého fotoaparátu v manuálním režimu “M”.