INFORMACE KE SVATEBNÍMU FOCENÍ

Svatební fotografie

Ve svatební sezóně (duben – říjen) preferuji focení svateb v časovém rozmezí alespoň 8 hodin. K zachycení atmosféry a celého svatebního příběhu je ideální, pokud mohu být na svatbě přítomen od ranních příprav do začátku večerního veselí, což je zpravidla cca. 12 hodin fotografování. Ze zkušeností vím, že ne vždy se daří dodržet časový harmonogram svatby nebo je třeba jej pro rozmary počasí upravovat. Díky dostatku času na zachycení všeho důležitého nebo možnosti vybrat si správný čas na focení novomanželů jsou pak výsledky mnohem lepší.

Mimo svatební sezónu (listopad – březen) fotografuji zpravidla jen obřad a fotky novomanželů, což se dá stihnout v časovém rozmezí cca. dvou hodin.

Více informací naleznete v ceníku níže.

SVATEBNÍ FOTOGRAF

Jak fotím svatby

Hledáte spíše dokumentační styl fotek nebo zkušeného matadora, který „to“ vymyslí? Umím vyhovět obojímu. Oblíbená klišé o tom, jak odvyprávím váš příběh ode mně neuslyšíte. Vyfotím vaši svatbu přesně takovou, jaká bude. A co víc? Udělám maximum, abyste měli za daných okolností ty nejlepší svatební fotky, jaké zvládnu vyfotit.

99 % lidí mi řekne: „Ale já se nerad fotím.“ OK, s tím se počítá. Skvělé fotky často vznikají spontánně a neplánovaně. Pokud se ale i přesto budete cítit nejistě, rád vás povedu, napovím, pomohu, abychom za daných okolností udělali ty nejlepší fotky. Na svatbě ne vždy jde vše podle plánu a jsem zvyklý improvizovat. Dobře vím, jaký je to stres vše naplánovat a zorganizovat. Proto starost o hezké svatební fotky nechte na mně a vy si v klidu užijte svůj den „D“.

Svatební ceník

Sezóna 2021/2022

(DUBEN - ŘÍJEN)

Základní balíček – SEZÓNA

12 000 Kč 

Obsahuje:

 • 8 hodin účasti na svatbě (+ každá 1h navíc = 1 000 Kč)
 • min. 800+ upravených fotografií*
 • on-line galerii se všemi fotkami
 • 70 ks tištěných fotografií 13×19 cm
 • USB se všemi fotkami
 • cestovné do 50 Km od Ostravy
 • poštovné a balné zásilky s fotkami

(LISTOPAD - BŘEZEN)

Základní balíček – NA SKOK

3 500 Kč

Obsahuje:

 • 2 hodiny účasti na svatbě (+ každá 1h navíc = 1 000 Kč)
 • min. 200+ upravených fotografií*
 • soukromá on-line galerie – zaslání fotek elektronickou cestou (stažení z galerie)

Doplňující informace:
Délku fotografování lze po dohodě změnit i přímo ve svatební den. Minimální délka focení svatby v sezóně (duben – říjen) však musí být alespoň 8h. Každá další započatá hodina nad rámec balíčku stojí 1 000 Kč.  Nedohodneme-li se jinak, zůstávám na svatbě max. do 22h. Dopravuji se vlastním vozem a cestovné nad rámec balíčku je 5 Kč/km (50 km tam i zpět je v ceně). Hotové fotografie na USB jsou odevzdávány zpravidla do 1 týdne a vždy ve formátu JPG v tiskové kvalitě. Ceny tištěných fotografií, obrazů a fotografií nad rámec balíčků naleznete ve své on-line galerii. K závazné rezervaci termínu slouží záloha (rezervační poplatek) ve výši 2 000 Kč, která se započítává do konečné ceny po ukončení zakázky. Dostupnost termínu prosím ověřte pomocí formuláře níže.

Uvedený počet fotografií je pouze orientační a zavísí na charakteru a průběhu svatby. Obecně se dá říct, že čím déle na svatbě budu, tím více fotek dostanete.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Nezávazné
ověření dostupnosti

Oblíbené termíny (např. 6.6., 7.7. nebo 9.9. apod.) mohou být obsazeny dlouho dopředu. Ověřte si prosím pomocí tohoto formuláře, že je váš termín ještě k dispozici. Případně mi sdělte další detaily vaší svatby, které považujete za důležité.

 • Aktuální obsazenost termínů v sezóně 2022 32% 32%
 • Aktuální obsazenost termínů v sezóně 2023 6% 6%

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Co říkají zákazníci

Chtěli bychom Vám nesmírně poděkovat za Vaši trpělivost, kterou jste s námi při focení měl. Výsledkem jsou nádherné fotky, které jste za toho ne zrovna pěkného počasí vytvořil.
….během par dni jsme již měli upravené fotografie k dispozici
….a ta vaše hra se světlem, dokonalé (kdo tomu trosku rozumí, ví, jak je to těžké)
….jste prostě profík!
Určíte se nevidíme naposledy a těšíme se na další spolupráci.
Přejeme mnoho úspěchů, manželé Sinérovi

Valérie Sinérová

Už při prvním setkání a probírání detailů zachycení našeho svatebního dne jsme s manželkou věděli, že jsme si zvolili skvěle. Profesionální a zároveň přátelský přístup během focení a zachycení okamžiků byl parádní. Celkový dojem na jedničku. Jsme moc rádi a spokojeni za celý den! Tady už není potřeba hledat další slova. Můžeme jen doporučit. Děkujeme! A budeme se těšit na další spolupráci…

Alin Dostál

Více referencí najdete také na Facebooku nebo na Googlu.

I TAKTO MOHOU VYPADAT VAŠE SVATEBNÍ FOTKY