INFORMACE KE RODINNÉMU FOCENÍ

Rodinné fotografie

Preferuji spíše spontánní a veselé rodinné fotografování v exteriéru, nicméně rád vám vytvořím hezké rodinné fotografie také v ateliéru. Ateliér však není primárně zařízen pro novorozeneckou nebo dětskou fotografii, proto upřednostňuji focení dětí od 3 – 4 let věku, kde je možné očekávat alespoň základní spolupráci.

Jak se na rodinné focení připravit?

Doporučuji především sladit oblečení jak barevně, tak i stylově. Ideální kombinace je volnočasové oblečení v neutrálních barvách např. bílá, šedá, ev. černá (pro ateliérový portrét černý nebo tmavě modrý vršek spíše nedoporučuji). Rozhodně se vyhněte jakýmkoliv výrazným barvám typu zářivá zelená, oranžová apod. a oblečení s různými barevnými potisky, pestrobarevnými motivy apod. Jednoduchost je zde rozhodně více než přílišná barevná nápaditost.

Kdy a kolik fotek dostanu?

Z venkovního focení předávám všechny nafocené fotografie (zpravidla 50 – 250 fotek dle charakteru focení, příp. spolupráce dětí nebo mazlíčků apod.), které jsou ručně upraveny tak, aby vypadaly co nejlépe. Zároveň máte k dispozici všechny fotky také v soukromé online galerii, abyste k nim měli odkudkoliv přístup a případně je mohli s kýmkoliv sdílet (pokud budete chtít).

Z focení v ateliéru předávám jen detailně retušované fotografie. Fotky k retuši si vybíráte sami ze všech nafoceních fotografií. Náhledy k výběru (úpravě) naleznete ve vaší soukromé galerii.

Tištěné fotografie v libovolném rozměru, obrazy apod. si můžete pohodlně objednat z vaší galerie nebo stáhnout do svého PC v tiskové kvalitě. Obvyklá doba dodání upravených fotek je 7 pracovních dnů, ale většinou dříve.

Mohu si fotky vytisknout sám/sama?

Jistě! Pokud vám nebudou vyhovovat možnosti tisku, které máte k dispozici ve vaší soukromé galerii, jednoduše si stáhnete fotky v tiskové kvalitě do svého PC a vytisknete, kde budete chtít.

Budete-li chtít, rád vám poskytnu slevový kód na jakoukoliv objednávku u kvalitního dodavatele.

Ceník rodinného focení

Ceník je rozdělen do balíčků, které nejčastěji požadujete.

2 500 Kč

venkovního focení

Obsahuje:

 • až 90 minut focení
 • 50 – 350 ks upravených fotografií v elektronické podobě
 • on-line galerii
 • cestovné v rámci Ostravy a okolí do 20 km

Doplňující informace: Uvedený počet fotografií se odvíjí od charakteru focení, příp. spolupráce dětí nebo mazlíčků apod.

3 000 Kč

focení v ateliéru

Obsahuje:

 • max. 60 minut focení
 • 15 ks upravených a retušovaných fotografií v elektronické podobě
 • on-line galerii

Doplňující informace: Fotky k finální úpravě vybíráte sami ze zaslaných náhledů všech fotografií. Nevybrané (neupravené) fotografie z focení v ateliéru nejsou poskytovány.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Nezávazné ověření dostupnosti termínu

Rodinné focení je nejlépe rezervovat alespoň 14 dní dopředu

Dostupnost termínu také závisí na ročním období. V období od dubna do října jsou pátky a soboty zpravidla obsazené svatbami. Neděle je také nejvíce požadovaným dnem. Proto se jeho dostupnost může lišit v závislosti na ročním období.

 

  Chci fotit:  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.