Svatba Anety a Jirky

Některé svatby se mi nesmazatelně vryjí do paměti, protože jsou mimořádné. Někdy je to místem na svatbu, někdy je to lidmi či atmosférou. Tato krásná romantická svatba v boho stylu v nádherném prostředí penzionu Beskýdek měla vše. Venkovní obřad na boso na louce u penzionu s nádherným výhledem na Lysou horu, svatební fotky novomanželů v krásné horské přírodě okolo, hledání svatebního pokladu a podvečerní tancovačka ve stodole. A to by nebyl táta nevěsty ohňostrojář, aby na závěr nebouchlo pár rachejtlí.

Čas od času na tyto fotky kouknu, protože se mi vždy vrátí vzpomínky na úžasnou atmosféru, milé lidi i  vysmátého Rickyho, který byl všude a u všeho. Koukám na fotky a v uších mi stále zní jejich svatební písnička ze Zlatovlásky: „Já ti prstýnek dám, ty mi za něj dáš svůj..“ Pusťte si to a kochejte se 😉

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Nezávazné ověření dostupnosti termínu

Líbí se vám tyto fotografie a rádi byste měli z vaší svatby podobné? Ověřte si prosím pomocí tohoto formuláře, že je váš termín ještě k dispozici. Oblíbené termíny bývají dlouho dopředu obsazeny. Nebo pokud potřebujete více informací o svatebním focení navštivte stránku s nabídkou svatebního focení.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Svatební portfolio

    Svatební portfolio

    Svatební portfolio

    Svatební portfolio