Svatební fotografie jsou vzpomínkou na celý život. Profesionálně zdokumentovat takové okamžiky vyžaduje zkušenosti, profesionální techniku a osobní přístup. Zachytit vaše okamžiky štěstí, radosti a lásky je pro mě potěšením, nikoliv prací.

Co ode mně můžete očekávat
  • Přípravě na fotografování svatby vždy věnuji dostatek času jak s budoucími novomanžely, tak ve svém volném čase. Navštívím a vyberu všechny vhodné lokality pro inscenované svatební fotografie, prohlédnu si obřadní místo i místo pohoštění a oslav. Díky tomu ušetříme spoustu času, který můžete o svatebním dni strávit s rodinou a přáteli.
  • U fotografování svatebních portrétů vám vše ukážu a vysvětlím. Tudíž z fotografování nemusíte mít obavy, ikdyž jste se nikdy nefotili nebo prostě nemáte fotografování rádi.
  • Při fotografování svatby se snažím co nejlépe zachytit jedinečnost okamžiku nebo sílu emocí, způsob dopadajícího světla či charakter osob, které fotografuji.
  • Na fotografování větší svatby s náročným programem nebo velkým počtem hostů mohu vzít asistenta, který se stará o techniku a ve volných chvílích fotografuje druhým fotoaparátem. Asistent se věnuje fotografování momentek mimo hlavní dění okolo novomanželů, proto máme k dispozicí více zajímavých fotografií. Díky práci asistenta se mohu plně věnovat pouze fotografování, což přináší lepší výsledky.
  • Na jeden den nepřijímám více než jednu zakázku, abych se mohl na fotografování vaší svatby maximálně soustředit.
  • Všechny vybrané fotografie ručně upravím, aby co nejlépe vystihly okamžik nebo emoci, a bude-li to třeba, vyretušuji drobné nedostatky.
Garance spokojenosti

Na každou zakázku fotografování svatby podepisuji se zákazníkem smlouvu. Díky tomu mají obě strany jistotu, že k zakázce budou přistupovat se vší vážností, a že cokoliv bude dohodnuto, bude také splněno.

Garance spokojenosti