Alena a Honza

Svatba Aleny a Honzy Klient: Alena a Honza Místo obřadu: Obecní úřad, Čeladná Místo svatební hostiny: Horský hotel Čeladenka, Čeladná Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí. NEZÁVAZNÁ KALKULACE

Markéta a Tomáš

Svatba Markéty a Tomáše Klient: Markéta a Tomáš Místo obřadu i svatební hostiny: PENZION MAJÁK & YACHT CLUB RESTAURANT, Soběšovice Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí. NEZÁVAZNÁ KALKULACE

Soňa a Standa

Svatba Soni a Standy Klient: Soňa a Standa Místo obřadu: Kostel Navštívení Panny Marie, Soběšovice Místo svatební hostiny: rodinná stodola, Soběšovice Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí. NEZÁVAZNÁ KALKULACE

Jiřina a Standa

Svatba Jiřiny a Standy Klient: Jiřina a Standa Místo obřadu: Kostel sv. Matouše, Hať u Hlučína Místo svatební hostiny: Kulturní dům, Hať u Hlučína Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.

Klára a Radim

Svatba Kláry a Radima Klient: Klára a Radim Místo obřadu: Kostel sv. Kateřiny, Ostrava-Hrabová Místo svatební hostiny: Zámek Zábřeh, Ostrava-Zábřeh Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.

Eva a Lukáš

Svatba Evy a Lukáše Klient: Eva a Lukáš Místo obřadu a svatební hostiny: Třebovický mlýn, Ostrava-Třebovice Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.  

Silva a Martin

Svatba Silvy a Martina Klient: Silva a Martin Místo obřadu: Evangelický kostel, Bystřice n. Olší Místo svatební hostiny: Hotel Vitality, Vendryně Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.  

Barbora a Ondřej

Svatba Barbory a Ondřeje Klient: Barbora a Ondřej Místo obřadu: Bazilika Panny Marie, Frýdek-Místek Místo svatební hostiny: Hájenka, Horní Tošanovice Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.  

Katarína a Marián

Svatba Kataríny a Mariána Klient: Katarína a Marián Místo obřadu: Obecní úřad, Český Těšín Místo svatební hostiny: Rybí dům, Chotěbuz Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.

Bára a David

Svatba Báry a Davida Klient: Bára a David Místo obřadu a svatební hostiny: Wellness hotel Troyer, Trojanovice Líbí se vám tyto svatební fotografie? Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci fotografování vaší svatby. Nic to nestojí.